Nedelja, OKTOBAR 20, 2019

Text Size

TESTIMONIALS

BAKTERIJSKE VAGINOZE i EŠERIHIA i ENTEROKOKUS

Nova iskustva korisnika

Brza regulacija bakterijske infekcije (vaginoze)

Patila sam dugo od bakterijske vaginoze. Nijedan lekar mi nije rekao tu dijagnozu dok sama nisam počela da istražujem preko interneta kada sam i prepoznala svoje simptome:
redovna borba sa bakterijama (Eserihia I enterokokus) koje su sastavni deo organizma ali meni smetaju izazivajuci bolove u donjem delu stomaka i svrab.

Antibiotici nisu pomogli, štaviše napravili su još veću štetu. Ni tablete sa “dobrim” bakterijama nisu pomogle. Nijedan lekar mi nije rekao da mi je poremećena PH vrednost u organizmu, na  šta je odmah posumnjala Milka Orlić, sa kojom sam se često konsultovala oko primene proizvoda kineske tradicionalne medicine kompanije Tiens, koje sam često koristila.
Takodje me je posavetovala da se jednom dnevno ozoniram u kadi i da pijem ozoniranu vodu. Počela sam da se hranim po sistemu dr. Heja - princip pravilnog kombinovanja namirnica, čiji je sistem Milka objasnila u svojoj knjizi. Mleko i mlečne proizvode sam izbacila (sem jogurta i kiselog mleka). Takodje je jako bitno da se ima svakodnevna stolica, pošto bakterije iz debelog creva mogu, usled neredovnog pražnjenja, da prodju kroz zid.
Bakterije su nestale posle 2 meseca bez upotrebe antibiotika.

Zahvaljujem se Milki Orlić na savetima, a Tiensu što ima izvanredan aparat-ozonator
za kućnu primenu.

Marija Dragosavac

Mit freundlichen Grüßen

Marija Dragosavac

Moislinger Allee 92a

23558 Lübeck

Tel. +49 451 48 97 12 91

Za sva dodatna pitanja i informacije  budite slobodni da nam se javite, rado  ćemo Vam dati tražene informacije.

Milka Orlić

Telefon: +381 63 276 198 (poziv, SMS, Viber)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Miroslav Mitrović

Telefon: +381 64 322 77 51 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp, Telegram)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

007_tiens_tianshi_srbija.gif

NOVA ISKUSTVA KORISNIKA

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Više o Proizvodima

Društvene mreže

PREGLEDANO ČLANAKA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas1151
mod_vvisit_counterJuče1064
mod_vvisit_counterTekuća nedelja14317
mod_vvisit_counterProšla nedelja17483
mod_vvisit_counterTekući mesec49936
mod_vvisit_counterProšli mesec83083
mod_vvisit_counterUkupno1230521

MUDROSTI DALEKOG ISTOKA

• "Ne budite lenji jer je lenjost najveći neprijatelj kreposti."
  • "Ne obara se svako drvo prvim udarcem."
  • "Ne zavodi čoveka samo lepota tela, isto tako može ga zavesti i lepota duha."
  • "Nekoliko čaša vina sklope stotinu poslova."
  • "Najbolje vreme za sadnju drveća je bilo pre 20 godina. Drugo najbolje vreme je sada."