Subota, OKTOBAR 19, 2019

Text Size

TESTIMONIALS

OZONATOR I PASTA ZA ZUBE, BOL NAKON OPERACIJE ZUBA

Nova iskustva korisnika

Ozonizator i pasta za zube – bol posle operacije zuba

Ozonator za čišćenje voća, povrća, mesa, vazduha i vode koristim već pet godina redovno. Aprila 2010 godine operisala sam veliku cistu na gornjoj levoj trojci. Tek krajem septembra meseca protetičar je pristao da mi stavi most, stalno me upozoravajući na ozbiljan problem koji sam imala. Estetska strane je, zadovoljena, ali u predelu trojke je ostao stalno prisutan bol, ne samo na dodir.  Pastu Tiensa koristim već dugo, ali nisam se setila da zube perem pročišćenom vodom sa aktivnim kiseonikom, što sam počela redovno da radim od marta ove godine. Nisam se iznenadila kada je bol, nakon dvadesetak dana nestao.

Ukoliko Vam se dopada ovo što ste upravo pročitali, za sva dodatna pitanja i informacije  budite slobodni da nam se javite, rado  ćemo Vam dati tražene informacije.

Milka Orlić

Telefon: +381 63 276 198 (poziv, SMS, Viber)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Miroslav Mitrović

Telefon: +381 64 322 77 51 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp, Telegram)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

004_tiens_tianshi_srbija.gif

NOVA ISKUSTVA KORISNIKA

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Više o Proizvodima

Društvene mreže

PREGLEDANO ČLANAKA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas176
mod_vvisit_counterJuče1909
mod_vvisit_counterTekuća nedelja12278
mod_vvisit_counterProšla nedelja17483
mod_vvisit_counterTekući mesec47897
mod_vvisit_counterProšli mesec83083
mod_vvisit_counterUkupno1228482

MUDROSTI DALEKOG ISTOKA

• Bar sedam puta proveri pre nego što počneš da sumnjaš u nekoga.
  • Preterana iskrenost se često graniči sa glupošću.
  • Bogatstvo će biti uvek prisutno u kuću punoj smeha.
  • Čak i majmuni mogu da padnu sa drveta.
  • Hladan čaj i pirinač se mogu podneti; ono što se ne može podneti su hladan pogled i grube reči.
  • Ako žena nešto želi, popet će se na planinu da to i dobije.
  • Zemlja se uvek stvrdne posle kiše.
  • Najdublje reke teku tiho.